Vestuvių fotosesija Nidoje

Vestuvių fotosesija Nidoje | Prieš vestuvinė fotosesija Nidoje | Vestuvių fotosesija ne vestuvių dieną

Iš tiesų šią fotosesiją galima vadinti įvairiai. Ir kaip pavadinsi, taip jai tiks. Puikiai praleistas laikas, su dviem nuostabiais žmonėmis, nerealiose mūsų pajūrio vietose.

Šaltuoju metų laiku fotografai turi mažiau veiklos, dėl to pradėjau mąstyti, kad reikia sukurti kažką gražaus savo sielos atgaivai. Mintys buvo daug maž tokios … Jūra, smėlis, profesionalūs modeliai, graži suknelė ir taip toliau. Tačiau viskas galvoje dėliojosi gan sunkiai.  Vis galvojau ar pavyks nepažįstamiems žmonėms, kad profesionalams, suvaidinti tikrą meilę.

Ir štai vieną rytą sulaukiu laiško iš Gretos (būsimos nuotakos) su klausimu dėl prieš vestuvinės fotosesijos.  Tik perskaičius jį man galvoje viskas nušvito, ir tarsi puzle dėlionėje visos detalės sušokinėjo į savo vietas. BINGO!!! Kam man profesionalūs, sausi modeliai, jeigu savo projektui galiu turėti puikią, gražią, įsimylėjusią, TIKRĄ porą. Turbūt jau nereikia sakyti, kad Greta ir Rokas mielai sutiko sudalyvauti šioje avantiūroje.

Kartu aplankėme daug nuostabaus grožio vietų, mintyse vis sukosi mintys, kad reikės grįžti dar ir dar kartą. Nuėjome ne vieną ir ne du kilometrus, bendravom, juokėmės, džiaugėmės puiku oru.

Visų smulkmenų nepasakosiu, pasižiūrėkite fotografijas