Vestuvės Vilniuje | Tadas ir Rūta

Vestuvės Vilniuje – Rūta ir Tadas!

Pirmą kartą sutikus Tadą ir Rūtą supratau, kad bus šiuolaikiškos ir romantiškos vestuvės. Jų abiejų bendravimas ir santykiai rodė, koks rūpestingas yra Tadas, ir kokia švelni yra Rūta. Pats geriausias šeimyninis tandemas :)

Tadas ir Rūta yra prisiekę keliautojai, turbūt aplankę pusė pasaulio. Jų buto interjeras puikus to įrodymas. Taigi keliaukime prie vestuvių dienos :)
Pirmiausią, kaip visada aplankiau nuotaką Rūtą. Susipažinau su puikiais jos tėvais, dideliu būriu pamergių. Sudėję paskutinius taškus ant “i” iškeliavome į Dievo gailestingumo šventovę,  Vilniaus senamiesčio centre siauroje Dominikonų gatvelėje stovinčioje jaukioje gotikinėje bažnyčioje. Dar dabar pamenu stiprų smilkalų kvapą bažnyčios viduje, buvo kvpanu, bet gal kiek per daug.  Ilgiau pabuvus, gal net galvą įsiskaudėtų.  Nepaisant smilkalų, ceremonija buvo labai graži ir jausminga, svečiai paskaitė keletą pastraipų iš šventojo rašto.  Jaunieji apsikeitė žiedais, ir pasitiko žiedlapių lietų.  Toliau, tradiciškai sekė sveikinimų lavina, fotosesija senamiestyje bei VU botanikos sode.

Kelios akimirkos iš gražios šventės!