Dūminės šaškės | Dūmai fotosesijoje

Turbūt visos poros planuodamos vestuves svarsto kaip paįvairinti būsimą fotosesiją. Ieško įdomesnių vietų, bei atributų.

Šiuo metu labai populiarios yra dūminės šaškės. Viskas atrodo paprasta, tačiau dažnai atsiranda keletas neatsakytų klausimų, kuriuos štai čia ir paminėsiu.

Ar dūminės šaškės dažo drabužius?

Atsakymas ir taip ir ne.

Jeigu naudosite nukreipę į savo baltą suknelę, be abejonės liks žymės. Todėl visada reikia nukreipti jas NUO SAVĘS, ir įvertinti į kurią pusę pučia vėjas. Neapgalvotas elgesys gali palikti spalvotų pasekmių. Tačiau viską įvertinę teisingai džiaugsitės spalvingomis nuotraukomis.

Ar galima dūminę šaškę laikyti rankose?

Visi gamintojai įsėja, kad NE. Ir turbūt geriausia būtų klausytis šių įspėjimų. Tačiau, mano poros ne kartą jas laikė rankose, tiesa, tas kurios išmeta NEDIDELĮ dūmų kiekį. Jeigu šaškės, yra galingos ir per trumpą laiką išmeta didelį kiekį dūmų, BŪTINA sugalvoti laikiklius. Kitaip, tikrai nudegsite. Vos nepamiršau paminėti, kad jos skleidžia gana stiprų ir nemalonų kvapą.

Mano pasiūlymas  – išbandyti šaškės veikimą IKI vestuvių dienos.

Įsigykite kelis šaškių variantus iš skirtingų gamintojų, ir pagal visas rekomendacijas jas išbandykite. Tuomet matysite, kiek dūmų jos išskiria iš kokiu galingumu. Žymiai saugiau jausitės vestuvių dieną :)

Dar keletas patarimų

~ Daug efektingiau atrodo tos nuotraukos, kuriose buvo pasirinktos daugiau dūmų išskiriančios šaškės ~

~ Fotosesijai su dūmais labiausiai tinka miškas. O jeigu pridėsime vakarinę saulę, kuri skverbsis pro medžių šakas ir lapiją, garantuotai nuotraukos bus pavykusios ~

~ Turėkite šlapių servetėlių rankoms nusivalyti. Nes mažos šaškės, kad ir silpnai dūminančios, šiek tiek nudažo pirštus. Tačiau šlapios servetėlės, be problemų jas pašalina ~

~ Apsiniaukusią bei lietingą dieną, pasklidę dūmai gali sudaryti gražų rūko efektą ~

~ p.s. Sudegusios dūmų tūbelės labai karštos. Iš kart jų nelieskite,  bet ir nepalikite gulėti miške, ypač jeigu labai sausa, kad nesukeltumėte gaisro  ~

Jeigu turite daugiau klausimų ar norėtumėte išsakyti kitokią nuomonę, rašykite į diana.zak@gmail.co