„Tau nereikia pritarimo, kad įgyventum savo svajones“

TRUMPA PASAKA

Kažkada, miškingose ir stebuklingose Varėnos apylinkėse gyveno maža mergaitė vardu Diana. Turėjo ji (ir dabar tebeturi), dvi seseris, bei rūpestingus tėvelius. Nieko jai netrūko, ir rodėsi gyvenimas tiesiog nuostabus. Turėjo daug draugų, buvo aktyvi, smalsi, dainavo chore, lankė muzikos mokyklą. Tiesa, nesportavo… ne jos tai arkliukas.

Mergaitės tėtis, labai mėgo fotografuoti. Įamžino daug gražių ir labai brangių vaikystės akimirkų. Pats ryškino juosteles ir spausdino nuotraukas, tiesa darė tai vienas, tik retkarčiais įsileisdamas vaikus į vonią, kur vyko šis stebuklingas ir magiškas procesas. Jeigu teisingai pamenu, kitoms dviem sesėms nelabai rūpėjo šis užburiantis nuotraukos atsiradimo momentas, tačiau Diana ne kartą sėdėjo ant laiptų ir laukė, o gal … o gal tėtis pasikvies ir parodys viską dar kartą…

Po to sekė mokslai, baigimai, šeima. Ir gimus pirmam vaikeliui, Diana vėl atrado fotografiją. Vaikiškai, naiviai, bet su dideliu noru.

Ir štai praėjus dešimčiai metų (kaip greitai bėga laikas), beveik kasdien galvojant ir kuriant, ieškant ir atrandant, dalyvaujant ir mokantis, ši maža mergaitė užaugo. Ir yra laiminga, kad turi savo šeimą, namus, draugus ir mylimą darbą.

„Nesuvaidintas kadras visada bus gražiausias“

ŠIANDIENA

Jaučiuosi ypatingai, galėdama dalyvauti ir būti arti, matyti džiaugsmą ir ašaras. Užfiksuoti momentą, kuris privers sustoti, prisiminti ir pajausti, dar kartą, kažkada išgyventas akimirkas.

Fotografuodama atiduodu save visą, ir vadovaujuosi savo trijų PPP principu (patariu, padedu, prisitaikau). Į šiuos tris žodžius telpa labai daug. Jeigu norėsite pasikalbėsime apie tai susitikus, prie arbatos ar kavos puodelio. O jeigu jau dabar norite manęs kažko paklausti, rašykite diana.zak@gmail.com ar skambinkite +37063513536