Viktorija ir Donatas iš gyvenimo ima viską. Laisvalaikiu jodinėja, čiuožia pačiūžomis, važinėjasi dviračiais. Aktyvus sportas jiems labai artimas. Planuodami savo vestuves, jie taip pat neatsisakė ir prieš vestuvinės fotosesijos. Dalis jos buvo suplanuota namuose, provanso stiliumi, kita – kieme, su daugiau judesio. Fotosesija vyko Vilniaus mieste.  

Vakar teko garbė pabuvoti nuostabiai gražiame renginyje. Nedažnai juose lankausi, ir vakar supratau, kad tai didelė klaida Žadu pasitaisyti. Atkeliavau su drauge, taigi ji patogiai įsitaisė pirmoje eilėje, o aš tuo tarpu užsiėmiau vietą fotografų būrelyje. Ir su nekantrumu laukiau pradžios. Taigi plačiau apie renginį. Vilniuje esančiuose “Pirklių namuose” savo naują kolekciją pristatė jauna, inovatyvi Read more ..

Dalios ir Manto vestuvės buvo nedidelės ir jaukios. Ceremonija vyko Bernardinų bažnyčioje. Fotografavomės senamiestyje, bei šiek tiek Puškino dvaro teritorijoje. Šiek tiek sušalom, bet visi likom gyvi-sveiki. Kaip dabar daugelis mėgsta sakyti “I’m in love with my clients” Dalia ir Mantai – linkėjimai  

Nemažiau smagu būti publikuotai ir lietuviškuose vestuvių bloguose, šį kart www.isteku.lt Nuotraukas galite pamatyti ČIA.

Dar viena labai smagi publikacija. Šį kartą Norvegų vestuvių bloge. Viską galite savo akimis pamatyti paspaudę štai ČIA    

Labai smagu, kai vestuves publikuoja vienas populiariausių pasaulio vestuvių blogų Junebug Weddings. Ačiū Jiems didelis už  tai Įrašą galite pažiūri paspaudę ČIA. 

Jekaterinos ir Mindaugo vestuvių akimirkos Šventę puošė ir dekoravo – Eglė Kazokaitė Šventė vyko – “Margio krantas ”

23»