Vakar lankiausi viešbučio Vilnius Grand Resort vestuvinių paslaugų pristatyme. Buvo labai smagu vienoje vietoje matyti tiek daug žinomų veidų, vestuvių planuotojų bei organizatorių.  Visi svečiai buvo pasitikti viešbučio teritorijoje ir vaišinami įspūdingais gėrimais. Vėliau jie galėjo apžiūrėti patį viešbutį, jaunavedžiams skirtus kambarius, sales. Viešbučio personalas maloniai viską aprodė.  Po vaizdingų pasivaikščiojimų visi buvo pakviesti paragauti Read more ..

Banykite laimėti bilietą štai čia  Loterija vyks iki 2015 kovo 21 dienos, laimėtojai bus paskelbti kovo 24 dieną.

There is no excerpt because this is a protected post.

Viktorija ir Donatas iš gyvenimo ima viską. Laisvalaikiu jodinėja, čiuožia pačiūžomis, važinėjasi dviračiais. Aktyvus sportas jiems labai artimas. Planuodami savo vestuves, jie taip pat neatsisakė ir prieš vestuvinės fotosesijos. Dalis jos buvo suplanuota namuose, provanso stiliumi, kita – kieme, su daugiau judesio. Fotosesija vyko Vilniaus mieste.  

Vakar teko garbė pabuvoti nuostabiai gražiame renginyje. Nedažnai juose lankausi, ir vakar supratau, kad tai didelė klaida Žadu pasitaisyti. Atkeliavau su drauge, taigi ji patogiai įsitaisė pirmoje eilėje, o aš tuo tarpu užsiėmiau vietą fotografų būrelyje. Ir su nekantrumu laukiau pradžios. Taigi plačiau apie renginį. Vilniuje esančiuose “Pirklių namuose” savo naują kolekciją pristatė jauna, inovatyvi Read more ..

Dalios ir Manto vestuvės buvo nedidelės ir jaukios. Ceremonija vyko Bernardinų bažnyčioje. Fotografavomės senamiestyje, bei šiek tiek Puškino dvaro teritorijoje. Šiek tiek sušalom, bet visi likom gyvi-sveiki. Kaip dabar daugelis mėgsta sakyti “I’m in love with my clients” Dalia ir Mantai – linkėjimai  

Nemažiau smagu būti publikuotai ir lietuviškuose vestuvių bloguose, šį kart www.isteku.lt Nuotraukas galite pamatyti ČIA.

Dar viena labai smagi publikacija. Šį kartą Norvegų vestuvių bloge. Viską galite savo akimis pamatyti paspaudę štai ČIA    

Labai smagu, kai vestuves publikuoja vienas populiariausių pasaulio vestuvių blogų Junebug Weddings. Ačiū Jiems didelis už  tai Įrašą galite pažiūrėti paspaudę ČIA. 

Jekaterinos ir Mindaugo vestuvių akimirkos Šventę puošė ir dekoravo – Eglė Kazokaitė Šventė vyko – “Margio krantas ”

Sodyba: http://repengiai.lt/ Muzika: Nišinis trio Vedėjas: Mindaugas Jocys https://www.facebook.com/mindaugas.jocys.9 Makiažas: Algė Sutkevičienė Šukuosena: Vaida Gudaitė – Stanevičienė Suknelė: Gitana Volkevičienė  

Suknelė – Tiulio fėjos Šukuosena – RJ grožio klinika, meistrė Andželika Makiažas – vizažistė Marija Radikaitė Puokštę nuotaka darėsi kartu su mama Šventės vieta — Skrebinų kaimo turizmo sodyba Bažnyčia –  Žeimių Šv. mergelės Marijos gimimo bažnyčia Eglutė dar labai  dėkinga Liumi.lt už momentinį fotoaparatą ir rankų darbo palinkėjimų knygą :), bei draugams ir šeimai!!!

23