There is no excerpt because this is a protected post.

Nors sezonas atidarytas jau senokai, tačiau po ilgesnės pertraukos Monika ir Andrius lyg ir vėl atidarė jį iš naujo. Kaip dažnai pasitaiko, taip ir tą dieną, buvo prognozuojamas lietus. Tačiau oras mūsų nepavedė! Saulutė švietė netgi dažniau nei lietus lijo. Taigi tikrai negalim skųstis. Tuo labiau, kad Bernardinų sodas buvo beveik tuščias, ir mes turėjom Read more ..

Gražiąją patalyne siuva ir siuvinėja Angelo Sapnas

Pirmą kartą su Irma ir Remigijumi susitikome prieš vestuvinei fotosesijai, Užutrakio dvaro teritorijoje.   Šį kart ir vėl pasitvirtino nuojauta, kad turiu sugebėjimų pamatyti/atpažinti tikruosius deimantus. Ir nors Irma buvo labai nedrąsi, aš supratau, kad deimantas negali nežibėti. Tokia ji man ir išliko atminty – rami, tyli, šilta, kukli, ir be galo įsimylėjusi. Labai gera prisiminti Read more ..

Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė Tiulio Fėja šias sukneles kurti pradėjo dar savo vestuvių išvakarėse, praėjusių metų rugsėjį, spalį, o vestuvėms įvykus jau kitokio pristatymo ir neįsivaizdavo, kaip tik šaržuoto, originalaus, su šypsniu ir visiškai vestuvinio performanso. Nuo vestuvinės muziko grupės „The Wedding Band“ ir stalų baltomis staltiesėmis, iki puokštės metimo, torto pjaustymo, pasiruošimo jaudulio ir žvilgsnio Read more ..

Prieš vestuvinė fotosesija Šis rytas buvo ypatingas. Susitikau su savo šauniais būsimais jaunaisiais, Edita ir Paulium.  Atsižvelgdami į esamą metų laiką, suplanavom išnaudoti Sakurų sodo grožį. Atsikėlėm anksčiau už visus, dėl to spėjom pasidžiaugti žiedais vieni, niekieno netrukdomi. Oras mums buvo palankus. Turėjom ir saulutės, ir lengvo vėjelio, ir dangaus, pilno mažų debesėlių. Edita ir Read more ..

Sveiki mielieji, šį kartą kiek kitoks postas. Jau seniai norėjau tai padaryti ir pagaliau atradau tam laiko. Kiekvieną kartą po fotosesijos susiduriu su ta pačia problemėle ir lengvu galvos skausmu, kai reikia parinkti spalvas nuotraukai. Kartais galiu pusę dienos prasėdėti vien tam, kad atrasčiau kas labiausiai tinka būtent tai konkrečiai fotosesijai, fotografijai. Noriu ir Jus Read more ..

Balandžio 2 d. Vilniaus Pramogų arenoje vyko „Inži“ mados namų kolekcijos pristatymas. Renginio metu buvo pristatyta daugiau nei 70 vestuvinių ir vakarinių suknelių modelių, sukurtų „Inži“ mados namų dizainerės ir įkūrėjos Ingridos Žitkuvienės. Pasak jos, ši kolekcija – tai moters gyvenimo atpindys, prasidedantis šviesiausiais vaikystės prisiminimais ir užsibaigiantis jos vestuvėmis, po kurių slypi nežinomybė. Renginio metu I.Žitkuvienė pristatė naują Read more ..

Merginos ir moterys… Kiek pas mus Lietuvoje yra daug gražių vyrų! Vakar tuo įsitikinau dar kartą. Kiek buvo dūsavimų ir aikčiojimų stebint ir fotografuojant šiuos “žavuolius”. Visi be galo mieli, stilingi, draugiški. Laikas praleistas su Jumis buvo tiesiog puikus. Tą gali patvirtinti ir mano asistentė Kristina Puiki floristė Inesa iš “Inesos Gėlių Salono” suplanavo savo Read more ..

Vakar lankiausi viešbučio Vilnius Grand Resort vestuvinių paslaugų pristatyme. Buvo labai smagu vienoje vietoje matyti tiek daug žinomų veidų, vestuvių planuotojų bei organizatorių.  Visi svečiai buvo pasitikti viešbučio teritorijoje ir vaišinami įspūdingais gėrimais. Vėliau jie galėjo apžiūrėti patį viešbutį, jaunavedžiams skirtus kambarius, sales. Viešbučio personalas maloniai viską aprodė.  Po vaizdingų pasivaikščiojimų visi buvo pakviesti paragauti Read more ..

Banykite laimėti bilietą štai čia  Loterija vyks iki 2015 kovo 21 dienos, laimėtojai bus paskelbti kovo 24 dieną.

There is no excerpt because this is a protected post.

Viktorija ir Donatas iš gyvenimo ima viską. Laisvalaikiu jodinėja, čiuožia pačiūžomis, važinėjasi dviračiais. Aktyvus sportas jiems labai artimas. Planuodami savo vestuves, jie taip pat neatsisakė ir prieš vestuvinės fotosesijos. Dalis jos buvo suplanuota namuose, provanso stiliumi, kita – kieme, su daugiau judesio. Fotosesija vyko Vilniaus mieste.  

Vakar teko garbė pabuvoti nuostabiai gražiame renginyje. Nedažnai juose lankausi, ir vakar supratau, kad tai didelė klaida Žadu pasitaisyti. Atkeliavau su drauge, taigi ji patogiai įsitaisė pirmoje eilėje, o aš tuo tarpu užsiėmiau vietą fotografų būrelyje. Ir su nekantrumu laukiau pradžios. Taigi plačiau apie renginį. Vilniuje esančiuose “Pirklių namuose” savo naują kolekciją pristatė jauna, inovatyvi Read more ..

Dalios ir Manto vestuvės buvo nedidelės ir jaukios. Ceremonija vyko Bernardinų bažnyčioje. Fotografavomės senamiestyje, bei šiek tiek Puškino dvaro teritorijoje. Šiek tiek sušalom, bet visi likom gyvi-sveiki. Kaip dabar daugelis mėgsta sakyti “I’m in love with my clients” Dalia ir Mantai – linkėjimai  

Nemažiau smagu būti publikuotai ir lietuviškuose vestuvių bloguose, šį kart www.isteku.lt Nuotraukas galite pamatyti ČIA.

Dar viena labai smagi publikacija. Šį kartą Norvegų vestuvių bloge. Viską galite savo akimis pamatyti paspaudę štai ČIA    

Labai smagu, kai vestuves publikuoja vienas populiariausių pasaulio vestuvių blogų Junebug Weddings. Ačiū Jiems didelis už  tai Įrašą galite pažiūrėti paspaudę ČIA. 

23»